Получить землю в Украине
date
ВАЛЮТНЫЙ РЫНОК
 
ЧЕРНЫЙ РЫНОК
 
Финансовые новости
 
FOREX
 
МЕЖБАНКОВСКИЙ РЫНОК
 
ТОПЛИВНЫЙ РЫНОК

 

Финансовые новости Украины » Экономика » У ВР розробили механізм повернення незаконно ліквідованих банків на ринок

У ВР розробили механізм повернення незаконно ліквідованих банків на ринок

У ВР розробили механізм повернення незаконно ліквідованих банків на ринок
На сайті Верховної Ради зареєстрований проект закону України (6273-2), який передбачає механізм повернення на ринок незаконно ліквідованих банків. Про це у коментарі УНН розповів ініціатор законопроекту, народний депутат Ігор Луценко.
Якщо парламент підтримає цей законопроект, незаконно ліквідовані банки автоматично відновлять свої ліцензії. “Законопроект, яким має реєстраційний номер 6273-2, зумовлений непоодинокими випадками відмови НБУ та ФГВФО виконувати рішення суду щодо повернення ліквідованих банків на ринок.
Вищезазначені установи пояснюють це відсутністю законодавчого врегулювання процедури виконання судових рішень.
Отже, законопроектом пропонується низка заходів у випадку скасування у судовому порядку постанови НБУ про віднесення банку до категорії неплатоспроможних: автоматичне відновлення повноважень органів правління банку. Також у проекті закону прописані строки, коли банк має отримати від ФГВФО свої документи: печатки, свідоцтва, ліцензії і тому подібне. Бо це якраз часто-густо саботується.
Водночас дається 5 робочих днів, аби поінформувати усі без виключення державні структури, які причетні до функціонування банку, що установу повернено на ринок. Ну і, як один із елементів формальності, у проекті ЗУ прописано, що потрібно поінформувати ЗМІ”, — розповів він.
І.Луценко наголоcив, що реалізація закону не потребує додаткових видатків державного бюджету.
“Прийняття даного законопроекту зніме навантаження на державний бюджет в частині відсутності необхідності кредитування Фонду для сплати судового збору”, — додав він.
Нагадаємо, незаконно ліквідованими вже визнали 12 банків, зокрема: “Союз”, “Український інноваційний банк”, “Преміум”, “Капітал”, “Велес”, “Радикал банк”, “ТК Кредит”, “Східно-промисловий комерційний банк”, “Київська Русь”, “КСГ Банк”, “Хрещатик”.
В суді також розглядають незаконну ліквідацію банка “Михайлівський”. Експерти звинувачують керівництво Нацбанку, зокрема заступника голови Катерину Рожкову у тому, що вона сприяла ліквідації банку “Михайлівський” на користь свого колишнього роботодавця Б.Кауфмана та його “Платинум банку”. Повідомляється, що банк “Михайлівський” навмисно ліквідували, аби за рахунок його кредитного портфелю докапіталізувати “Платинум банк”.
Внимание! У вас нет прав для просмотра скрытого текста.
У ВР розробили механізм повернення незаконно ліквідованих банків на ринок
Просмотров: 1
Внимание! У вас нет прав для просмотра скрытого текста.


Теги: незаконно повернення банк”, , закону ліквідованих

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 

ФинМонитор Украина